piątek, 9 maja 2014

Nowe rozdanie - zgarnij lustrzane okulary przeciwsłoneczne

Witam Kochani, mam dla Was niespodziankę. Na Facebooku ogłosiłam nowe rozdanie. Zapraszam chętnych do brania udziału. Do wygrania są lustrzane okulary przeciwsłoneczne Aviator. Zwycięzca będzie miał możliwość wybrać sobie kolor, z dostępnych w momencie zakończenia rozdania. Ale uwaga – zwycięzców może być kilku!! Po przekroczeniu każdej kolejnej 100-tki biorących udział w rozdaniu, kolejne okulary wchodzą do puli nagród!! Np. jeśli biorących udział jest mniej niż 100, do wygrania jest jedna para okularów, ale już po przekroczeniu 100-tki będą do zgarnięcia DWIE PARY. I tak kolejno, po przekroczeniu 200 osób biorących udział, zwycięzców będzie trzech. Rozdanie potrwa od dziś do 17 maja 2014 r. do godziny 23.59 Zwycięzca(y) zostanie wyłoniony drogą losową i ogłoszony 18 maja 2014 roku na Facebooku.
 
 
Zasady wzięcia udziału są bardzo proste:

1. Polubić Dogonić Pasję na Facebooku (jako osoba prywatna, nie jako strona)

2. Udostępnić publicznie, na swojej tablicy na Facebooku, post konkursowy, który znajdziecie tutaj

3. W komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku wpisać <3

Powodzenia dla wszystkich, którzy zechcą wziąć udział!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję gorąco za pozostawienie komentarza :)

Jeśli Twój komentarz się nie pojawił, to znaczy, że nie nadawał się do publikacji. Każdy komentarz, nawet negatywny można napisać kulturalnie.

Czasami komentarz trafia do folderu SPAM, który nie zawsze sprawdzam, więc jeśli komentarz nie był niecenzuralny, a mimo to go nie widzisz, pewnie pojawi się z opóźnieniem.