sobota, 18 marca 2017

Clotify

Clotify – znacie? Jeśli jeszcze nie, to za chwilę poznacie. Clotify to aplikacja, która umożliwia dostęp do świata wirtualnej szafy. Dzięki niej można kreować swój własny profil modowy, mieć dostęp do profili swoich znajomych ale nie tylko. Po kolei: co daje nam aplikacja Clotify? Daje naprawdę wiele. Twórz swoją własną wirtualną szafę bez ograniczeń, ciesz się dostępem do wirtualnej szafy zawsze i wszędzie, klasyfikuj, oznaczaj i opisuj ubrania według własnych upodobań, wyszukuj i przeglądaj według koloru, stylu i rodzaju. Zdecyduj, czy chcesz zachować swoją wirtualną szafę prywatną, czy publiczną. Podziel się swoim wyglądem z przyjaciółmi i innymi. Taguj swoje ubrania, a także dziel się wyglądem, aby inspirować innych. Śledź ulubione marki, VIP-ów, najpopularniejszych użytkowników i stroje. Rejestracja w aplikacji wygląda podobnie do rejestracji w innych aplikacjach, przez e-mail bądź Facebook.

Co jeszcze oprócz tworzenia i udostępniania stylizacji? Możesz sprzedawać swoje ubrania i kupować ubrania od innych użytkowników.


Ja już korzystam z Clotify. Co prawda dopiero zaczynam, ale możecie już mnie odwiedzać i podglądać moje stylizacje. Co więcej, z pewnością będą się u mnie pojawiały na sprzedaż ubrania, na które nie mam już miejsca w szafie.To jak? Widzimy się na Clotify?


Aplikacja jest darmowa i do pobrania na app store oraz google play:

https://itunes.apple.com/pl/app/clotify-2-0/id1112940066?mt=8&ign-mpt=uo%3D4

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.clotify.llc


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję gorąco za pozostawienie komentarza :)

Jeśli Twój komentarz się nie pojawił, to znaczy, że nie nadawał się do publikacji. Każdy komentarz, nawet negatywny można napisać kulturalnie.

Czasami komentarz trafia do folderu SPAM, który nie zawsze sprawdzam, więc jeśli komentarz nie był niecenzuralny, a mimo to go nie widzisz, pewnie pojawi się z opóźnieniem.