sobota, 27 maja 2017

palazzo pants

Co myślicie o modelu spodni tzw. palazzo pants? Nie mają one zbyt wielu zwolenniczek, chociaż model ten w świecie mody znalazł swoje miejsce. Najczęściej widzę je u Mai Sablewskiej, ona zdecydowanie pokochała palazzo pants. Sklep Rosegal.com ma w swojej ofercie dość spory wybór tego modelu, ja wybrałam pięć, które chciałam Wam pokazać, głównie dlatego, iż wiem, że są dziewczyny, choć w mniejszości, które chętnie by je założyły. Dla tych z Was, które lubią ten krój, zapraszam na stronę Rosegal.com po więcej inspiracji, ale zapraszam również do zapoznania się z całą ofertą, bo nie tylko te spodnie można tam kupić a wiele wiele więcej naprawdę fajnych ciuszków, butów, torebek czy akcesoriów kosmetycznych. Całuję :*
Instagram

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję gorąco za pozostawienie komentarza :)

Jeśli Twój komentarz się nie pojawił, to znaczy, że nie nadawał się do publikacji. Każdy komentarz, nawet negatywny można napisać kulturalnie.

Czasami komentarz trafia do folderu SPAM, który nie zawsze sprawdzam, więc jeśli komentarz nie był niecenzuralny, a mimo to go nie widzisz, pewnie pojawi się z opóźnieniem.