niedziela, 29 kwietnia 2012

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?


Dzisiaj książka Sherry Argov „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy”.Tytułowa zołza nie jest jędzą ani wrednym babsztylem. Zołza to kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną, nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli, i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku. Dlaczego mężczyźni kochają zołzy to nieoceniona pomoc dla kobiet i świetna rozrywka.
Ja szczerze ubawiłam się czytając tę książkę, jest świetna. Co ważne, jest pisana lekko i zrozumiale, na prawdziwych przykładach, no i najważniejsze – pisana również na podstawie rozmów z mężczyznami. Nie czytam poradników, tę książkę podrzuciła mi koleżanka. Zaintrygował mnie tytuł, więc zaczęłam czytać, no i nie mogłam przestać J Mój mąż dziwnie mi się przyglądał kiedy czytając chichotałam J (bardzo był zaciekawiony co to za książka). Podeszłam do niej nie jak do poradnika a jak do każdej innej książki. Mi się spodobała. Autorka z przymrużeniem oka i poczuciem humoru ukazuje błędy współczesnych kobiet w postępowaniu z mężczyznami.
Książka w sam raz na niedzielny wieczór po całodniowym spacerku J

2 komentarze:

  1. Długi weekend, więcej czasu- proszę o nowe wpisy :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo proszę :) Dzisiejszy,jeszcze cieplutki pościk się już pojawił :) Pozdrawiam

      Usuń

Dziękuję gorąco za pozostawienie komentarza :)

Jeśli Twój komentarz się nie pojawił, to znaczy, że nie nadawał się do publikacji. Każdy komentarz, nawet negatywny można napisać kulturalnie.

Czasami komentarz trafia do folderu SPAM, który nie zawsze sprawdzam, więc jeśli komentarz nie był niecenzuralny, a mimo to go nie widzisz, pewnie pojawi się z opóźnieniem.