wtorek, 1 maja 2012

Majówka


W tym roku majowy długi  weekend to tak naprawdę majowy wolny tydzień J Wiele osób ma w tym czasie wolne, ale są też niestety tacy, którzy pomiędzy tymi wolnymi dniami muszą pracować. Ale nawet wtedy można ten czas, kiedy mamy wolne, spędzić ciekawie. Pomysłów jest wiele. Nie każdy może sobie pozwolić na wyjazd, bo tak jak wcześniej wspomniałam, pracuje albo też zwyczajnie nie ma na to pieniędzy. Ja w tym roku zostaję na majówkę w mieście, aczkolwiek wcale jakoś specjalnie nie jest mi z tego powodu przykro. Może dlatego, że pogoda jest cudowna. Dlatego w taką pogodę czas wolny będę spędzała bardziej aktywnie niż siedząco/leżąco J A w gronie znajomych i rodziny nudzić się chyba nie będę. Spacery, piesze wycieczki, grill, zabawy na świeżym powietrzu – to tylko kilka z wielu możliwości.
Dzisiejszy dzień spędziłam z rodziną nad jeziorkiem przy grillu JSukienka - H&M
Sandałki - CCC
Kubek - Tally Weijl
Torba - drogeria STARS J
Okulary - New Yorker

I jeszcze tak optymistycznie na koniec, piosenka, którą śpiewam już od kliku dni J


1 komentarz:

Dziękuję gorąco za pozostawienie komentarza :)

Jeśli Twój komentarz się nie pojawił, to znaczy, że nie nadawał się do publikacji. Każdy komentarz, nawet negatywny można napisać kulturalnie.

Czasami komentarz trafia do folderu SPAM, który nie zawsze sprawdzam, więc jeśli komentarz nie był niecenzuralny, a mimo to go nie widzisz, pewnie pojawi się z opóźnieniem.