niedziela, 16 marca 2014

Zgarnij płyty fitness

Witam Kochani J Dziś mam dla Was wiosenne rozdanie. Zapraszam chętnych do brania udziału, bo do wygrania jest aż 6 filmów fitness na DVD. Pakiet dla każdego, kto chce szybko schudnąć i nabrać kondycji, a nie uśmiecha mu się dojeżdżanie na zajęcia, ani płacenie za karnet na siłownię. Z tymi filmami będziesz trenować we własnym domu, w dogodnych terminach i bez kolejek pod prysznic na koniec.
 
 
 

Co znajduje się na płytach?

 
Summer aerobic
Program opracowany przez Diane Youdale zawiera 60 minut ćwiczeń zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Trenerka zaprojektowała go tak, by przynosił nie tylko spektakularne efekty, lecz także wiele radości i nigdy się nie nudził.

 
Możesz wybrać pomiędzy pięciominutowymi partiami ćwiczeń cardio, a trzyminutowymi, szczególnie wymagającymi ćwiczeniami z ciężarkami. Intensywny trening utrzymuje przyspieszoną pracę serca i zapewnia szybsze spalanie kalorii. Dzięki najlepszym, testowanym naukowo układom „1000 kalorii na godzinę” gwarantuje szybkie spalanie tłuszczu i zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających fanów fitnessu.
 
Totalny wycisk stworzony dla kobiet i mężczyzn na każdym poziomie zaawansowania, zapewni Ci rezultaty, jakich szukasz. Będą widoczne niemal natychmiast – trening zawiera ćwiczenia mięśni brzucha, siłowe oraz partie cardio. Taki układ gwarantuje, że nawet odpoczywając, będziesz gubić zbędne centymetry.

Nowy, dynamiczny zestaw ćwiczeń od Jari Love zawiera zbijające kalorie układy cardio, energetyczny blok taneczny oraz wzmacniające ciało ćwiczenia siłowe. Pokonasz efekt „plateau”, zwiększysz metabolizm, zbudujesz mięśnie i szybko spalisz tkankę tłuszczową. Na płycie dodatkowo: 3 bloki ćwiczeń, które mogą być wykonywane oddzielnie, razem lub według własnych preferencji; zegar wskazujący czas, który pozostał do końca ćwiczeń.
 
Kristin McGee jest przewodniczką po świecie pilates – dzięki niej nie zgubisz się w nowym systemie. Krok po kroku nauczysz się podstawowych pozycji, odpowiednich ruchów i technik oddechowych. Przy okazji wzmocnisz mięśnie, Twoje ręce i nogi nabiorą elastyczności a ciało niezbędnej siły. Dwa 10-minutowe i dwa 20-minutowe programy ułożone są w kolejności uzależnionej od czynionych przez Ciebie postępów. Wybierasz tylko te ćwiczenia, które chcesz wykonać.
 
Jeśli poważnie podchodzisz do fitnessu, wyzwaniem zawsze było wyważenie, ile wysiłku musisz włożyć w ćwiczenia wytrzymałościowe, ile w siłowe, a ile we wszystko to, co pozwala Twojemu ciału zachować elastyczność. Desi Bartlett zna odpowiedź na to pytanie i zamieszcza je w godzinnym kompendium fitnessowym. Jedyne, w co musisz się zaopatrzyć, to ręcznik, para ciężarków i waga – by zmierzyć osiągnięty rezultat.
Rozdanie potrwa od dziś do 22 marca 2014 r. do godziny 23.59 Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losową i ogłoszony 23 marca 2014 roku na Facebooku oraz na blogu jako dopisek do tego posta.

 
Zasady wzięcia udziału, jak zawsze, bardzo proste:

1. Polubić Dogonić Pasję na Facebooku (jako osoba prywatna, nie jako strona)
2. Udostępnić publicznie, na swojej tablicy na Facebooku, post konkursowy, który znajdziecie tutaj
3. W komentarzu, pod postem konkursowym, na Facebooku wpisać „biorę udział”

I to tyle J

Powodzenia dla wszystkich, którzy zechcą wziąć udział J

3 komentarze:

Dziękuję gorąco za pozostawienie komentarza :)

Jeśli Twój komentarz się nie pojawił, to znaczy, że nie nadawał się do publikacji. Każdy komentarz, nawet negatywny można napisać kulturalnie.

Czasami komentarz trafia do folderu SPAM, który nie zawsze sprawdzam, więc jeśli komentarz nie był niecenzuralny, a mimo to go nie widzisz, pewnie pojawi się z opóźnieniem.