środa, 1 sierpnia 2012

Inspiracje

Dziś post z inspiracjami, ale…. innymi niż do tej pory pewnie oglądaliście J Od razu ostrzegam znajomych, którzy będą zadawali pytania – nie, nie jestem w ciąży ani w najbliższym czasie nie planuję być J Tak zwyczajnie pomyślałam, że wrzucę kilka inspiracji z dziećmi w roli głównej, ponieważ uważam, że właśnie one są najfajniejszymi modelami. Zdjęcia z udziałem dzieci zawsze lubiłam oglądać J W ostatnich dniach dużo się u mnie dzieje i nie mam czasu na robienie fotek, ale obiecuję, że w następnym tygodniu pojawią się nowe stylizacje. Pamiętam też o filmiku z makijażem, mam nadzieję, że wkrótce uda mi się go dla Was nagrać. W piątek czeka mnie jeszcze jeden wyjazd, a później znowu wracam do normalności i będę miała więcej czasu na bloga.
Have fun!
Do zobaczenia na Facebooku!

9 komentarzy:

 1. świetne zdjęcia:-) od razu uśmiech i rozczulenie mnie ogarnia :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Małe Cuda! Najfajniejsze są właśnie takie spontany ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam oczywiście na myśli fotki, nie dzieci ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie piękne i słodkie te dzieciaczki! Aż się buzia śmieje patrząc na te zdjęcia :))

  OdpowiedzUsuń
 5. takie zdjęcia totalnie rozczulają! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję gorąco za pozostawienie komentarza :)

Jeśli Twój komentarz się nie pojawił, to znaczy, że nie nadawał się do publikacji. Każdy komentarz, nawet negatywny można napisać kulturalnie.

Czasami komentarz trafia do folderu SPAM, który nie zawsze sprawdzam, więc jeśli komentarz nie był niecenzuralny, a mimo to go nie widzisz, pewnie pojawi się z opóźnieniem.