czwartek, 14 czerwca 2012

Shiny Box


ShinyBox to pięknie zapakowane pudełko z pięcioma mini produktami kosmetycznymi, dostarczone do Twoich drzwi każdego miesiąca. To sposób na poznanie najnowszych trendów w kosmetyce, odkrycie luksusowych produktów oraz wypróbowanie ich przed zakupem.
Odkryj swoje piękno z Shiny Box! Poznaj najnowsze trendy kosmetyczne i przetestuj je w domu.
Ja już widziałam przykładowe pudełko jak wygląda u znajomej i powiem szczerze, że kosmetyki, które przesyłają nie są byle jakie, bo są to kosmetyki znanych i drogich firm. Jeśli chciałybyście również stać się posiadaczkami takich niespodzianek, wystarczy zarejestrować się na stronie ------> Shiny Box! i wtedy będziecie mogły co miesiąc testować darmowe próbki.
Do zobaczenia na Facebooku!

4 komentarze:

 1. widziałm już Twoje pudełeczko :) Na swoje nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jak kosmetyki na prawde są porządne, to super. chyba się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z tego co widziałam to są porządne, można też zobaczyć przykładowe pudełka już wysłane na ich stronie, gdzie dziewczyny wystwiły recenzję wraz ze zdjęciami :)

   Usuń

Dziękuję gorąco za pozostawienie komentarza :)

Jeśli Twój komentarz się nie pojawił, to znaczy, że nie nadawał się do publikacji. Każdy komentarz, nawet negatywny można napisać kulturalnie.

Czasami komentarz trafia do folderu SPAM, który nie zawsze sprawdzam, więc jeśli komentarz nie był niecenzuralny, a mimo to go nie widzisz, pewnie pojawi się z opóźnieniem.