piątek, 11 maja 2012

Shoppingnews – lubimy to


Każda z nas lubi promocje J Powiem Wam, że znam fajny sposób dla łowców okazji. Shoppingnews.pl -  ta stronka to skarb, zamieszczane tam są wszystkie aktualne promocje z wielu sieciówek. Zanim więc wybierzemy się na zakupy warto najpierw przejrzeć i zorientować się gdzie ruszyć na „łowy” J Z tym adresem żadna promocja nas nie ominie (a o to przecież chodzi, żeby kupić więcej za mniej). To dobry sposób na nieprzepłacanie.Być może Wy znacie już ten adres od dawna, ale ja trafiłam tam stosunkowo niedawno i jeśli ktoś jeszcze tego adresu nie zna to zachęcam do zajrzenia  - Shoppingnews.pl J Np. teraz trwa promocja w C&A -20% na całą kolekcję damską. Promocja trwa do niedzieli, więc trzeba się pospieszyć.


1 komentarz:

Dziękuję gorąco za pozostawienie komentarza :)

Jeśli Twój komentarz się nie pojawił, to znaczy, że nie nadawał się do publikacji. Każdy komentarz, nawet negatywny można napisać kulturalnie.

Czasami komentarz trafia do folderu SPAM, który nie zawsze sprawdzam, więc jeśli komentarz nie był niecenzuralny, a mimo to go nie widzisz, pewnie pojawi się z opóźnieniem.