niedziela, 27 maja 2012

Usta malowane

Hej kochani!
Dziś mam dla Was post o moich szminkach J
Nie przepadałam za malowaniem ust. Wszystkie szminki i błyszczyki, które miałam szybko się ścierały  i zostawały tylko brzydkie ślady na ustach. Strasznie mnie to denerwowało. Ale znalazłam szminki, które trzymają się na ustach dość długo. Są to szminki firmy Manhattan. Ja mam w dwóch kolorach: X-Treme Last&Shine 57K oraz Perfect Creamy&Care 34N. Wiadomo, że chyba żadna szminka nie utrzyma się na ustach przez cały dzień, ale te utrzymują się naprawdę długo. Ostatnio kupiłam sobie szminkę Essence nr 52 – In The Nude. Czytałam pozytywne opinie o niej i postanowiłam wypróbować. Kolor naprawdę ładny, taki naturalny i bardzo mi się podoba efekt. Do tej ostatniej szminki obrysowuję lekko usta białą kredką a na koniec dodaję kropkę błyszczyka na środek dolnej wargi. W ten sposób usta są optycznie większe i pełniejsze J
Zrobiłam zdjęcia żeby pokazać efekt. Oczywiście jakość nie jest najlepsza a raczej słaba za co przepraszam, ale starałam się żeby zdjęcia choć trochę oddawały rzeczywistość. Mam nadzieję, że nowy sprzęt do zdjęć pojawi się u mnie już niebawem, mężuś mi obiecał J Czekam z niecierpliwością.
Pierwsza to Manhattan X-TREME Last&Shine 57K

Druga Manhattan Perfect Creamy&Care 34NI najnowszy nabytek Essence 52 In The Nude
Starałam się bardzo z tymi zdjęciami, jakość słaba ale efekt udało mi się pokazać.


Do zobaczenia na Facebooku!

3 komentarze:

  1. A może zacznij prowadzić swój kanał na you tube? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. weź zrób stronkę na facebooku

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję gorąco za pozostawienie komentarza :)

Jeśli Twój komentarz się nie pojawił, to znaczy, że nie nadawał się do publikacji. Każdy komentarz, nawet negatywny można napisać kulturalnie.

Czasami komentarz trafia do folderu SPAM, który nie zawsze sprawdzam, więc jeśli komentarz nie był niecenzuralny, a mimo to go nie widzisz, pewnie pojawi się z opóźnieniem.